محل تبلیغات شما
من پیامبرم را دوست دارم یعنی…  من محمد را دوست دارم

اینکه جمله من پیامبرم را دوست دارم” امروز در سرتاسر جهان حرف اول مسلمانان شده است نشان از این دارد که دشمنان اسلام نمی توانند با هتاکی به خط هدایت پیامبر(ص) به اهداف شوم خود برسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از همشاگردیها؛ طی چند روز گذشته نشریه شارلی اَبدو” که از مجله های پر بازدید کشور فرانسه است با چاپ مجدد کاریکاتوری مزحک و موهن علیه پیامبر بزرگوار اسلام و انتشار آن در شمارگان سه میلیون نشریه به اسلام ستیزی پرداخت.

البته مجریان این نشریه اقدام خود را به بهانه حمله برخی از منتسبین به گروهک تروریستی داعش به دفتر این مجله و کشته شدن دونفر از خبرنگاران آن موجه جلوه داده اند.

اگر بخواهیم نگاهی به سابقه توهین دنیای غرب به ارزشهای دینی داشته باشیم در دوره بعد از رُنسانس یعنی قرن هجدهم میلادی ستیز با دین و آموزههای دینی به شدت افزایش یافت و در این دوره به پیامبران الهی چون حضرت عیسی(ع)، حضرت موسی(ع)، حضرت سلیمان و پیامبر بزرگوار اسلام در عناوین مختلف توهین و جسارت صورت گرفت.

ساخت فیلم های سینمایی در جسارت به حضرت عیسی(ع) از موارد چشمگیری بود که در توهین به خط توحیدی و هدایت پیامبری انبیاء ساخته شد.

آنچه سران ملحد دنیای استکبار را برای مقابله با آموزه های دینی و ادیان الهی جریح تر کرده است گفتمان قوی مبانی دینی در برخورد با مکاتب مادی دنیای غرب بود.
امروز اگر مشاهده می کنیم که دشمنان اسلام با هر بهانه ای به دنبال بدنام کردن اسلام و تخریب چهره های دینی هستند فقط پررنگ شدن گفتمان دینی در بین مردم جهان است.

در این بین دین مبین اسلام که با نام اسلام ناب محمدی در جهان شناخته شده است به دلیل جامعیت و کمال آموزه های اعتقادی و دینی آن گرایش مردم دنیا نسبت به ادیان دیگر به آن بیشتر شده است و در این میان سردمداران جبهه کفر با نگاهی غیض آمیز، تیشه زدن به ریشه اسلام را در صدر اقدامات خود قرار داده اند.

امروز اسلام ستیزی و اسلام هراسی دو عنوان برجسته در میان برنامه ریزی کلان دشمنان اسلام برای از بین بردن عقاید اسلامی است و در این میان هزینه های کلانی از کیسه های زر و زور جیره خواران آمریکایی برای ضربه زدن به اسلام اختصاص داده شده است.

توهین به مقدسات و مبانی دینی از قبل انقلاب اسلامی وجود داشته است و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با موجی فراگیر افزایش یافته است و دلیل این افزایش جسارتها و تخریبها علیه اسلام و ارزشهای دینی صدور پیام انقلاب اسلامی به ملت های مظلوم جهان می باشد.

در دنیای امروز که رسانه ها چون امپراطوری بر جهان و تفکرات مردم سیطره پیدا کرده اند غرب و صهیونیست اجازه انعکاس حق و حقیقت را نمی دهند و رسانه های آزادی که اجازه اطلاع رسانی درست را به مردم داشته باشند، مقدار کمی هستند.

در این بین اسلام مظلوم و رسانه ها ظالم هستند و با عنوان آزادی بیان به تخریب ارزش های مورد احترام مردم دیندار پرداخته اند و در این میان همین مردم دیندار اجازه ندارند از همین آزادی بیان برای بیان اعتقادات خود و حفظ ارزشهای اسلامی خود بهره مند شوند.

این اقدام کشور فرانسه نهایت بی اعتقادی به ارزشهای انسانی و اخلاقی و نشان کفر یک عده ت مدار است، زیرا هیچ کسی اهانت به پیامبر ادیان الهی را قبول ندارد.

این سالها که دشمنان دین الهی به دنبال رواج اسلام آمریکایی در برابر اسلام ناب محمدی بودند و البته هستند ما شاهد ارائه دینی پوچ و توخالی که پایبند به احکام شرعی و دینی نیستند، به طور گسترده در جهان هستیم اسلامی که شاید برخی مراسم اسلامی را هم انجام دهند اما در جهت کلی ۱۸۰ درجه با مبانی واقعی دین فاصله دارند؛ زیرا دشمن از دورن دین به خود دین ضربه میزند و این راهکار را بهترین شرایط برای بی هویت کردن دین در بین جوانان یک جامعه اسلامی است.

اما آنچه استکبار جهانی که با محوریت دین ستیزی مشغول به مقابله با اسلام هستند به بوته فراموشی سپرده است توجه به دو نکته اساسی است:

ابتدا اینکه جمله ” من پیامبرم را دوست دارم” امروز در سرتاسر جهان حرف اول مسلمانان شده است نشان از این دارد که دشمنان اسلام نمی توانند با این هجمه های فراوان و هتاکی به خط هدایت پیامبر(ص) که هر چند مدت یکبار در قالبی جدید از آستین جیره خواران غربی بیرون می آید تا مسلمانان را از مسلمان بودن خود پشیمان کنند؛ اما این روند زمینه انسجام و وحدت بین دنیای اسلام برای حفظ ارزش های دینی خود را محکم تر خواهد کرد.

I-Love-Muhammad-2

و این رویکرد نشان از کارآمد نبودن کامل هجمه های فرهنگی و ی و اعتقادی دشمنان روی کشورهای مسلمان دارد.

از سوی دیگر نکته بعدی که دشمنان آن را جدی نگرفته اند این است که وقتی ارزشهای اعتقادی مسلمانان مورد بی احترامی قرار میگیرد مردم غیر مسلمان و آزاده جهان که عِناد و دین ستیزی در وجود آنها هوشیارتر شده و به دنبال حق و حقیقت می روند.

زیرا اگر مسئله ای تاثیرگذاری لازم را نداشته باشد هجمه جهانی و مستمر علیه آن صورت نمی گیرد و معلوم است این دین و پیامبرش حرفی برای گفتن در جهان دارد که استکبار جهانی قصد نابودی و ریشه کن کردن آن را در سر می پرورانند.

نمونه عینی آن مسلمان شدن کارگردان فرانسوی در پی اهانت مجله شارلی ابدو به پیامبر بزرگوار اسلام در همین ایام است که این معنایش بی ثاثیر بودن کارشکنی غربی ها علیه اسلام عزیز است.

امروز تک تک ما نوجوانان و جوانان این مرز و بوم باید بدانیم که اگر رنج و مشقت پیامبر بزرگوار اسلام برای حفظ و نجات ما از جهالت و بی دینی نبود ما عاقبت بخیری را نمی توانستیم برای خودمان رقم بزنیم، ایشان از ابتدای رسالت خود با انواع تهمت ها و جسارت ها از سوی مردان و ن جاهل تاریخ روبرو بودند و برای به کمال رساندن مسلمانان جان خود و فرزندان شان را فدا کردند.

بنابراین امروز وظیفه تک تک ماست که با اعلام حمایت از عزیزی که مقدس ترین جایگاه را بعد از قرآن در نزد ملت های مسلمان دارد، رسالت خود را در برابر پیامبرمان انجام دهیم و معنای واقعی من پیامبرم را دوست دارم را به جهانیان ثابت کنیم، زیرا دوست داشتن پیامبران الهی به معنای دوست داشتن خط هدایت الهی، جریان انسانیت و مقابله با ظلم و زورگویی است.

به قلم: قاریان پور

مراحل عمرانی میدان ورودی سهروفیروزان

پندی از لقمان حکیم

سلام بر انان که مقصودشان از کارشان عشق است نه دستمزد

اسلام ,های ,دینی ,دین ,جهان ,اسلامی ,در این ,که دشمنان ,شده است ,دشمنان اسلام ,پیامبر بزرگوار ,پیامبر بزرگوار اسلام ,دوست دارم” امروز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ مسجد امام حسین(ع) روستای كیاگهان و دادقانسرا از توابع بخش کومله شهرستان لنگرود kontseswata ღزندگـــــــــــــــــی جریان دارد ღ Cierra's memory clobinsigor شرکت اپتیک دیدآور موبایل وحید لنگرود MobileVahid مطالب اینترنتی تبریز موزیک Frances's receptions